Свято останнього дзвоника у Ківерцівському районі

sam_2728.jpg

Упродовж 2017-2018 навчального року 10 837 учнів Ківерцівського району старанно засвоювали шкільні науки, розвивали творчі і духовні здібності, оволодівали скарбами рідної мови та знайомилися з гуманістичними цінностями.

 

Сьогодні для школярів Ківерцівщини пролунав останній дзвоник, який  сповістив про закінчення навчальних занять  та початок прекрасної пори   – літніх канікул. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

 

Свято Останнього дзвоника особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось він сповістив про перехід  до наступного класу, для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя.

 

Під час урочистих лінійок дітлахів вітали із закінченням навчання та початком довгоочікуваних літніх канікул, кращих учнів, переможців конкурсів та олімпіад різного рівня нагороджували дипломами та грамотами.

 

 Щирі слова привітань, останні настанови отримали юнаки та дівчата від  своїх батьків та педагогів. У святкових урочистостях брали участь представники міської та районної влади.

 

Варто зазначити, що дуже багато школярів та гостей прийшли на свято у вишиванках, а коли звучав гімн України, його співали усі разом — і дорослі, і діти.

Святкові лінійки пройшли в теплій та урочистій атмосфері.

 

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів, випускникам загальноосвітніх навчальних закладів знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави.