Свято останнього дзвоника відбулося у школах району.

sam_5279.jpg

     Привітати вчителів, учнів та їхніх батьків з традиційним шкільним святом до навчальних закладів району прийшли представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники районного відділу  освіти. Голова районної ради Василь Хмілевський став гостем свята у ЗОШ І -ІІІ ст. с.Дерно. Він привітав дружний шкільний колектив із успішним завершенням навчального року.

    До Тростянецької школи завітав голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, який звернувся з вітальним словом до педагогічного, учнівського, батьківського колективів та громадськості села з побажанням миру, добра, вагомих результатів в майбутньому.

    Свято останнього дзвоника у ЗОШ №3 м. Ківерці відвідала заступник голови  райради Тамара Чигрин, перший заступник голови РДА Юліан Таранчук, як  "Почесний гімназист", привідав шкільну родину Ківерцівської районної гімназії. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату райради, взяли участь у заходах присвячених останньому дзвонику в закладах освіти краю. 

   Учні радували присутніх творчою програмою, а на завершення у всіх школах традиційно лунала мелодія шкільного вальсу та останнього дзвоника.

Інна Тетюрко

Фото: Останній дзвоник КЕШ м. Ківерці