Свято Першого дзвоника у Ківерцівській експериментальній школі (+ ФОТО)

1 вересня 2015 року в усіх школах Ківерцівського району відбулося свято Першого дзвоника. У Ківерцівській експериментальній школі теж зібралася шкільна родина і гучними оплесками всі зустрічали першачків. Свій високий національний дух та відданість Україні вкотре показали учні закладу, прийшовши на урочисту лінійку в національному вбранні - вишиванках. 

У цей день цікавість переповнювала малюків, які вперше переступали шкільний поріг. А мудрі очі вчителів додавали ще більшої впевненості й наснаги одинадцятикласникам.

 

 Мудрі настанови на початку урочистої лінійки були сказані пастирем церкви Євангельських християн-баптистів Олександром Троцюком і директором "Української місії благовістя" Петром Чайкою.

Директор школи Світлана Свиновей за традицією привітала учнів, вчителів, батьків та гостей зі святом. 

 

Також на заході був присутній міський голова Володмир Жгутов, який приєднався до побажаннь та подякував керівнику та колективу за співпрацю і сприяння у розміщенні делегацій зі шкіл міста Сватове Луганської області та Зведенівки Шаргородського району Вінницької області.

 

Від імені РДА усіх поздоровила зі святом начальник відділу культури Галина Слатиніна.

Звісно, слово мали й  найменші школярики, які палко привітали кожного учня ЗОШ з початком осені та нового навчального року. Зі словами вітання виступили й одинадцятикласники.  Вони вручили першокласникам символічні патріотичні подарунки.

 

Свої вітання подарувала й перша вчителька Юлія Гундер, а від батьківського колективу - татусь першокласниці. 

Право дати перший дзвінок у 2015-2016 навчальному році надалося учениці 1-го класу - Кропивській Олександрі та учню 11 класу Радіону Ігору. Дзвінок лунко прозвучав під оплески учнів, що засвідчило про офіційне відкриття та початок нового навчального року.

Інна Тетюрко

Фотоальбом