Татусям організували свято

sam_8365.jpg

    З ініціативи працівників районної бібліотеки для дорослих (директор ЦБС Любов Михальчук), за сприяння служби у справах дітей (директор Наталія Скубій), у приміщенні книгозбірні відбулося пошанування татусів, які самостійно виховують своїх дітей. Захід приурочений до Дня батька, який традиційно відзначається третьої неділі вересня.

      Участь у ньому взяли заступник голови районної державної адміністрації Сергій Третяк, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Валентина Розум, начальник відділу культури райдержадміністрації Галина Слатініна, керівник громади Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви отець Августин Запоточний та благочинний ківерцівського округу, настоятель Миколаївського храму міста Ківерці, протоієрей Олександр Кондратюк, бібліотекарі району, представники художньої самодіяльності РБК.

     Ведучі дійства Микола Скубій і Віктор Пахолюк розповіли про історію Дня батька. Вперше про таке свято заговорили у Сполучених Штатах Америки. У 1909 році під час церковної служби з приводу Дня матері одна жінка – Сонора Смарт подумала про те, що після передчасної смерті її матері, п’ятьох дітей, які були в сім’ї, виховував батько. Вона дуже хотіла висловити своєму батькові подяку за те, що він зробив для неї, адже вважала свого батька зразком справжнього чоловіка. Вона звернулася до місцевої влади, запропонувавши заснувати нове свято – День батька. Її підтримала громадськість. Тепер це свято відзначають у багатьох країнах світу.

      Багато теплих слів пролунало на адресу батьків, яким випала нелегка доля самотності. Вони щоденно роблять свій маленький подвиг: дарують тепло і любов діткам, що залишилися без материнської ласки. Виступаючі бажали батькам та всім учасникам свята міцного здоров’я, добра, щастя, радості, успіхів у роботі та всіх земних благ. Також представники влади вручили діткам солодощі.

     Мирослава Горохоль провела для дітей майстер класи народних ремесел.

Інна Тетюрко

 


sam_8374.jpgsam_8368.jpgsam_8377.jpgsam_8378.jpgsam_8369.jpgsam_8360.jpgsam_8362.jpgsam_8382.jpg