Тіла героїв доставили до рідних домівок

Літак із тілами загиблих Героїв, серед яких двоє наших односельчан – Андрій Карпюк і Дмитро Степанов, 7 квітня о 12:45 приземлився на військовому аеродромі м. Луцька. Зустріли їх рідні, громадські активісти, представники влади, військовослужбовці.

У супроводі колони тіла хлопців доправили до рідних домівок. Дорога додому була встелена листям вічнозелених рослин: самшиту і туї. Зустрічали їх вигуками “Герої не вмирають!” односельці стоячи на колінах.

Андрій і Дмитро були добрими друзями. Разом у серпні 2014 року були призвані до лав Збройних сил України. Несли службу у 80-їй бригаді, 3-му аеромобільному батальйоні. Захищали нашу державу у самих запеклих місцях бойових дій на Сході, у тому числі брали участь у боях за термінали аеропорту Донецька.

Загинули хлопці 3 квітня під Авдіївкою. Обставини смерті з’ясовуються.

У 28-річного Дмитра залишилися дружина та 4-х річна донечка. 24-річний Андрій одружитися не встиг.
 

Бійців 80-ої бригади, 122-й (колишній 3-й) аеромобільний батальйон, легендарних «кіборгів», які брали участь у боях за термінали аеропорту Донецька - Андрія Карпюка та Дмитра Степанова поховають 8 квітня, у селі Суськ. Прощання з Героями відбудеться о 13 годині у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Суськ.

Сайт РДА