Тимчасова зайнятість – старт для отримання постійної роботи

20181128_111218.jpg

У цієї справи є три сторони: безробітний – служба зайнятості – роботодавець. Та у кожного є своя мета: у безробітного – знайти собі роботу, у служби зайнятості – сприяти йому в цьому, а в працедавця – створити робоче місце. Роботи тимчасового характеру вирішують проблему не тільки тимчасової, але й, в перспективі, постійної зайнятості безробітних. Роботодавець має можливість оцінити професійні навики найманих осіб, надає можливість адаптуватись безробітному у колективі до нових умов праці.

          Фокіна Євгенія Іванівна - досвідчений підприємець міста Ківерці. Вже багато років вона займається торгівлею квітами, вазонами та сувенірами. Через службу зайнятості щомісяця залучає до тимчасових робіт безробітних, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

     Під час зустрічі з Євгенією Іванівною було вирішено питання про працевлаштування на постійне місце роботи по закінченню робіт тимчасового характеру  двох осіб з числа безробітних з подальшим відшкодуванням єдиного соціального внеску.

Підприємцю надано обґрунтовану консультацію з послуг, які надає служба зайнятості, акцентовано увагу на сучасних сервісах, які використовує служба зайнятості у своїй роботі – створення електронного кабінету роботодавця, скайп-співбесіди, запровадження відеорезюме для тих, хто шукає роботу.

 

Заступник начальника відділу

взаємодії з роботодавцями                                     Вікторія Грабчева