Тренінг з надання екстренної медичної допомоги провели у Ківерцівському районі.

sam_2629.jpg

     Тренінгові міжрайонні навчання по відпрацюванню надання екстренної медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях (ДТП, падіння з висоти, НС з великою кількістю потерпілих), серцево-легенева реанімація при раптовій, клінічній смерті, відбулися на базі Ківерцівського відділення ЕМД. Фельдшерів та водіїв "швидкої допомоги" Ківерець, Цуманя, Олики, Холоневич, Рожищ, Доросинь навчав лікар невідкладних станів Ківерцівського відділення ЕМД Анатолій Каленюк. Координували роботу заступник головного лікаря Волинського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф В.Д. Ревуха та головний фельшер Центру Л.С. Данилюк.

      "Для надання першої медичної допомоги, як правило, в першу чергу викликаються бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги. Знання та вміння організувати роботу бригади, особливо у випадку з великою кількістю потерпілих, чіткість оцінки стану пацієнтів, виконання алгоритмів надання екстреної медичної допомоги, адекватна терапія - запорука якості та ефективності медичної допомоги пацієнтам у невідкладних станах,"- зазначив навчаючи колег Анатолій Леонідович. Він також продемонстрував сучасні техніки медичної допомоги та дав відповіді на питання.

Інна Тетюрко

 


sam_2630.jpgsam_2632.jpgsam_2633.jpgsam_2635.jpgsam_2636.jpgsam_2645.jpgsam_2639.jpgsam_2640.jpgsam_2642.jpgsam_2631.jpg