Тріумфальна перемога на теренах України

img_1474.jpg

Нещодавно у місті Львові відбувся  XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та  юнацтва «Різдвяні канікули». Фестиваль покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, виявленню та заохоченню нових талантів та обдарувань.   

 

Цього року у фестивалі взяли участь понад 200 учасників із різних областей України, а саме з Волинської, Рівненської, Хмельницької, Запорізької, Донецької, Херсонської, Миколаївської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Закарпатської, Чернігівської, Сумської, Вінницької, Черкаської, Одеської областей та Польської Республіки. Учасники виступали упродовж трьох конкурсних днів на дуже високому рівні. Після кожного номеру лунали гучні оплески та овації. Усі учасники подарували глядачам незабутні враження від концерту, позитивні емоції та усмішки на обличчях. А це свідчить про те, що фестиваль-конкурс «Різдвяні канікули» пройшов успішно.

 

Приємно констатувати,  що Ківерцівський район успішно представила Мар’юк Крістіна, солістка вокального ансамблю «Співаночка» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості. У номінації «Естрадний вокал» вона здобула I почесне місце  і стала лауреатом  І премії.   

 

Щиро вітаємо з перемогою  і пишаємося нашою вихованкою. Зичимо їй нових прекрасних виступів та майбутніх творчих злетів!

 

Тетяна Людвік,

керівник вокального ансамблю «Співаночка»


img_1472.jpgimg_1473_1.jpgimg_1475_1.jpg