Туристів і екологів потрібно рятувати

sam_7602.jpg

    Весняні зливи, що пройшли у Ківерцях цьогоріч, завдали чималих збитків районним комунальним закладам: Ківерцівському екологічному центру і Станції юних туристів. Зокрема, дощ затопив другий і перший поверхи приміщення. В результаті згоріла проводка, обвалилася стеля і пошкоджено стіни кімнат для занять гуртківців, паркет, від надміру вологи грибок «доїдає» стелю і стіни.  Позашкільні установи, які робили ремонти власним коштом і трудовими ресурсами на початок навчального року не готові в таких умовах зустрічати школярів.

    Під час робочого візиту заступника голови ОДА Світлани Мишковець , голови РДА Валерія Ткачука та його заступника Юліана Таранчука, керівники закладів Петро Сощук і Ганна Стецькович вкотре звернулися за допомогою. Дане приміщення передане у міську комунальну власність з наміром відновити  у частині приміщення де був Пенсійний фонд дитячий садок. Міська влада виділила 50 тис. грн.. на ремонт даху, утеплення фасадів. Першу чергу робіт заплановано на серпень – вересень.

   «Ламати легше, чим будувати,» - істина відома. Сьогодні керівники вивчають можливості вирішення ситуації, що склалася.  Нажаль, часом хочемо зробити краще, а виходить як завжди…

Інна Тетюрко


sam_7603.jpg