У Цуманській ОТГ відбулася перша сесія

img_1483_kopirovat.jpg

Перша, установча сесія, Цуманської об’єднаної територіальної громади відбулася сьогодні у Цуманському БК. Засідання проходило за участі новообраних депутатів, запрошених представників районної влади, депутатів Волинської обласної та районної рад, духовенства, керівників установ, підприємств, організацій сіл та селища ОТГ.

 

Тетяна Мігна, голова виборчої комісії, оголосила результати виборів, привітала новообраних депутатів та голову ОТГ Анатолія Дорошука і вручила їм відповідні посвідчення.

 

Анатолій Васильович подякував виборцям за виявлену довіру і закликав всіх новообраних депутатів до єднання задля спільної роботи на користь громади та зачитав присягу голови.

 

Місцеві  священники благословили  представників громади на подальшу роботу.

 

Очільника громади та депутатський корпус в свою чергу привітав і перший заступник голови РДА Юліан Таранчук.

 

- Усвідомте всю відповідальність, яка покладатиметься на вас за ваші рішення. Зробіть, щоб життя жителів Цуманської ОТГ було безпечним, а рівень розвитку громади щорічно зростав. Мудрих та виважених рішень вам на благо громади, - побажав Юліан Віталійович.

 

Приєдналися до вітань голова районної ради Василь Хмілевський, депутати Волинської обласної ради Олександр Омельчук і Валентина Касарда.

 

У порядку денному першої частини пленарного засідання розглядали питання щодо умов оплати праці голови громади, утворення лічильної комісії і обрання секретаря.

Секретарем Цуманської ОТГ шляхом таємного голосування обрали Тетяну Януль. Депутати підтримали її кандидатуру одноголосно.

 

Депутатський корпус розділили на 4 комісії та затвердили їх персональний склад і керівництво.

 

Погоджено питання реорганізації сільрад, що увійшли в ОТГ, та про виконання їх місцевих бюджетів до завершення бюджетного періоду, покладання обов’язків старости та інші.

 

Згідно з чинним законодавством України, всі колишні сільські голови на місцях затверджені на посаді в.о. старости та виконуватимуть свої повноваження, допоки не відбудуться чергові чи позачергові вибори.

 

По вирішенню кадрових питань депутати перейшли до розгляду найважливішого: про припинення діяльності сільких рад. Для виконання процедури передачі їх майна та активів створили відповідну комісію. 

 

Також прийняли Регламент ради, Положення про виконавчий комітет, створили обранці і робочу групу з розробки та впровадження Статуту Цуманської селищної ОТГ, затвердили структуру виконавчих органів загальної чисельності апарату ради.

 

Після розгляду питань порядку денного голова ОТГ Анатолій Дорошук дав пропозицію не закривати засідання, а пленарну частину продовжити у понеділок. Тоді і обговорять кандидатури заступників голови ОТГ та інші питання.


img_1496_kopirovat.jpgimg_1477_kopirovat.jpgimg_1468_kopirovat.jpgimg_1500_kopirovat.jpgimg_1492_kopirovat.jpgimg_1520_kopirovat.jpg