У Цуманській ОТГ вручили ключі від соціального житла статусним дітям

img_3669.jpg

 Одним з найперших своїх обов’язків виконавча влада району та органи місцевого самоврядування вважають захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З метою забезпечення житлом цієї найбільш вразливої категорії населення 7 лютого 2018 року  голова Ківерцівської районної державної адміністрації Валерій Ткачук, його заступник Яна Церкевич, голова районної ради Василь Хмілевський, начальник служби у справах дітей РДА Наталія Скубій, спеціалісти Служби та голова Цуманської ОТГ Анатолій Дорошук урочисто вручили ключі від придбаного соціального житла дітям-сиротам Олені Мельник та Люфту Миколу.  

 

 Великий трьохкімнатний будинок з кухнею, побутовими приміщеннями, надвірними будівлями -  соціальне помешкання вартістю 750 000 грн (загальною площею 106.4 кв. м)  придбали за рахунок співфінансування обласного (375 тис грн.), районного (200 тис грн.) та Цуманського селищного бюджетів (175  тис грн.). Господарі залишили в будинку необхідні меблі, господарський інвентар.

 

Керівники району, селищної ради привітали Олену та Миколу з вагомою подією у житті молодих людей та побажали, аби у новому житлі  у них все складалося якнайкраще, Бог давав міцне здоров’я, щастя та добробут.

 

 - Бажаю вам жити у злагоді, постійно працювати над власним розвитком, досягнути успіху у житті та створити власні сім’ї, щоб Господь дарував щастя, добробут та побільше гарних подій у житті. Влада району, Цуманської ОТГ, сусіди і родина завжди допоможуть, - сказав голова РДА Валерій Ткачук.

 

 Зі слів голови Цуманської ОТГ Анатолія Дорошука будинок планують поділити на дві рівноцінні половини з окремими входами. Перші власники передали і велику земельну ділянку. Є можливості для життя і для ведення господарства.

 

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Скубій побажала здійснення мрій і висловила надію, що у власному куточку нових господарів в подальшому буде лунати дитячий сміх і панувати мир та злагода. 

 

Опікун Миколи - Микола Крикота подякував представникам влади і запевнив, що через рік, після закінчення навчання в Старовижівському ліцеї, хлопець приїде у власну домівку, а опікуни будуть допомагати  у всьому. Дякували за такий подарунок і родичі Олени.

 

 Голова РДА Валерій Ткачук пообіцяв допомогти юнаку  з працевлаштуванням. А селищна рада підтримає Олену, яка незабаром стане мамою.


img_3672.jpgimg_3698.jpgimg_3677.jpgimg_3681.jpgimg_3685.jpgimg_3689.jpgimg_3693.jpgimg_3702.jpgimg_3683.jpgimg_3703.jpg