У "Домі затишку" - завжди затишно

img_3717.jpg

7 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Валерій Ткачук, заступник голови Яна Церкевич, голова районної ради Василь Хмілевський та працівники служби у справах дітей РДА відвідали вихованців дитячого будинку «Дім затишку» в селі Дерно.

 

Привітно зустрів керівництво району секретар благодійного Фонду  «Затишок» Анатолій Толстинюк розповів про історію створення закладу, його вихованців. Анатолій Олексійович показав комфортні затишні кімнати, в яких проживають, проводять своє дозвілля хлопчики і дівчатка. Ігрова, спортзал, їдальня, санітарно-побутові кімнати обладнані у відповідності вимог сучасності. Наразі 26 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримують тут домашній затишок і любов небайдужих людей. Він звернувся до керівників району з проханням щодо капітального ремонту дороги, що проходить біля місцевої школи і «Дому затишку». Також необхідно встановити огорожу біля ЗОШ.

 

Голова РДА Валерій Ткачук  подякував працівникам закладу за піклування про діток, за сімейну, затишну атмосферу і пообіцяв обговорити прохання з начальником управління фінансів  та начальником відділу освіти.


img_3708.jpgimg_3705.jpgimg_3711.jpgimg_3713.jpgimg_3712.jpgimg_3710.jpg