У Хорлупівській ЗОШ відбулося свято останнього дзвоника.

18813978_546375792418631_4246096446102846103_n.jpg

От і промайнув ще один навчальний рік і ніжна мелодія шкільного дзвінка запросила школярів на урочисту лінійку. Людно було і на шкільному подвір’ї Хорлупівської ЗОШ І-ІІ ст. Ведучі Лихач Ярослава та Грудік Яна – Марія розпочинають урочисту лінійку. Класний керівник 9 класу Вовк Мирослава Василівна виводить своїх дев’ятикласників на лінійку востаннє, в стінах нашої школи. Право підняти прапор нашої держави надається кращим випускникам -Вовк Мар’яні та Олімпіюку Павлу.

І от ведучі до вітального слова запрошують директора школи Протасюка В.Г.. Віталій Григорович привітав усіх зі святом, розповів про досягнення школярів , про проведену роботу за навчальний рік, подякував і вручив грамоту вчителю фізкультури Корнійчуку О.В. за хорошу підготовку учнів до районної спартакіади і за зайняте перше місце, а також вручив грамоту і вчителю біології Протасюк Н.В. за активну участь школярів у Міжнародному конкурсі « Колосок». Похвальним листом за високі досягнення у навчанні нагороджено одинадцять учнів, одержали грамоти і матеріальну допомогу кращі спортсмени, які стали переможцями районної спартакіади. Це наші випускники – Вовк Мар’яна, Скачков Роман , Олімпіюк Павло, та восьмикласниця Бірюкова Лариса. Багато школярів нагородженні грамотами за активну участь у олімпіадах, конкурсах, виховних заходах, художній самодіяльності, громадському житті школи. Привітав директор і срібну призерку Чемпіонату України кіокушинкайкан карате Бірюкому Ларису та бронзових призерів Басюків Мілану та Олександру, а також вручив путівку восьмикласнику Тарасюку Любомиру в «Буковель - Артек».

Ведучі представили гостей і запросили до слова. До нас завітали: директор СТз ОВ «Романів» Назарук В.П., начальник управління держпраці у Волинській області Стецьків Р.Б., заступник начальника управління держпраці у Волинській області Кузьмінський І.І. , а також секретар Хорлупівської сільської ради Калецька Г.В. 

Всіх присутніх схвилював виступ випускників школи, які щиро дякували вчителям та батькам. Класний керівник Вовк М.В. звернулася до своїх вихованців і побажала успішно здати ДПА , правильно вибрати свою стежину у житті , сміливо і впевнено йти вперед, цінувати дружбу поважати батьків не забувати школу та вчителів. Зворушливим був і виступ першокласників . які привітали випускників і подарували їм подарунки. А восьмикласники на згадку по свято останнього дзвоника прикріпили до вишиванок випускників маленькі дзвіночки.

І от найурочистіша мить нашого свята: випускник Бортнік Іван підходить до першокласників і бере за ручку Романюк Дарину , в руках якої , святково прикрашений , дзвінок. Шкільне подвір’я наповнюється ніжним і сумовитим передзвоном. Дзвінок останній продзвенів, і чарівна пісня полетіла в даль, покликавши випускників у доросле життя, а всіх школярів у літо, щоб відпочили в лісі і на річці , пробігли босі по росі, поплавали у річці, гарно щоб канікули пройшли і знов до школи ми прийшли здорові та щасливі.

Ведучі оголошують урочисту лінійку закритою. Знову звучить Гімн нашої держави і Вовк М. та Олімпіюк П. опускають прапор, а учням школи надається право подякувати вчителям та привітати зі святом. Найкращі квіти, що на цій землі , любов , повагу і серця гарачі ми даруємо Вам, дорогі вчителі.

Фотоальбом Ірини Грудік.
Грудік Яна – Марія, учениця 5 класу Хорлупівської ЗОШ І-ІІ ст.