У Карпилівці відзначили День села і ювілей храму Петра і Павла

   Моє село, мій краю мальовничий... Село Карпилівка у Ківерцівському районі особливе, у ньому впродовж багатьох років з покоління в покоління передаються духовні традиції. 12 липня 2015 року, коли ніжно та лагідно посміхалось яскраве сонечко, до храму святих апостолів Петра і Павла прямували віряни с. Карпилівка на богослужіння, приурочене  10-річчю цієї церкви.

   Традиційно у цей день відзначається свято села. Найдорожчим для кожної людини є рідний край, тому що сонечко тут світить яскравіше, вітерець повіває лагідніше, люди спілкуються привітніше.

   Від найменших жителів села до найстарших – усі готувалися до свята. Будинок культури, по-особливому урочисто прикрашений, ледь умістив учасників та глядачів. Розпочала дійство Ольга Федорівна Шевчук, яка щиро привітала односельців із подвійним святом – Днем села та 10-річчям храму святих апостолів Петра і Павла. «Пахне рідне село» - літературно – музична композиція, автором якої була Оксана Сергіївна Тарасюк,- зачарувала глядачів щирістю та любов’ю до рідного краю. Сільський голова Юрій Федорчук у своєму виступі сказав, що дуже гордиться тим, що живе у мальовничій та дивовижній Карпилівці і щодня спілкується з добрими, щирими, працьовитими односельчанами, також побажав усім присутнім миру, добра. Бурхливими оплесками зустрічали присутні найменших учасників свята: Федорчук Риту з піснями «Ніби вчора, рідна мамо», «Таточку мій, татусю», Тарасюк Анну, яка виконала пісні: «Україна», «Як у нас на Україні», «Донечка України». Вихованці дитсадка Ройко Віталій та Аршулік Мар’яна по-справжньому захопили карпилівчан, виконуючи пісню «А ти мене любиш?..». Неперевершеним був виступ сестричок Федорчук Віталіни та Аршулік Андріани, які виконували пісню «Мама і я».

   Щирими оплесками нагородили односельчани учасників вокальної групи у складі: Федорчук Дарини, Федоришиної Світлани, Тарасюк Анни, Шнит Анастасії, Тарасюк Дарини, Лінник Софії, Тарасюк Вікторії, Мартинюк Олесі, Федорчук Рити. В наш час, мабуть, нема байдужих до війни у державі . Не одна сльоза з’явилась на обличчі матерів , коли звучали пісні у виконанні жіночої вокальної групи: «Стоїть козак на чорній кручі», «Молитва жіноча», «Єдина Україна».

   Настоятель храму с. Карпилівка отець Олександр Шинкарук запропонував присутнім презентацію на тему: «Історія храму святих Петра і Павла та життя церковної громади». Жіночий та молодіжний хори, які діють при церкві, адресували вітання вірянам. А молодіжна група «Крила віри» представила театральне дійство «Бог дав людині руки».

   Від імені усіх присутніх прихожан зі словами вдячності настоятелю храму виступила Анастасія Загоровська. Отець Олександр для односельців – духовний наставник, його дуже поважають і віряни, і представники інших конфесій.

   Карпилівчани щиро завдячують організаторам свята – директору будинку культури Ользі Федорівні Шевчук та заступнику директора Карпилівської ЗОШ  Оксані Сергіївні Тарасюк.

   На завершення свята було проведено благодійний ярмарок найменшими учасниками концерту, а кошти, виручені на ньому, перераховані учасникам АТО.

Нехай Господь благословить усіх на добрі діла во славу Божу!

  

 Шевчук Ольга Федорівна,

директор будинку культури с. Карпилівка

та Берестюк Руслана,

завідувач бібліотекою с. Карпилівка.