У Ківерцях горіла хлібопекарня. (+ ФОТО)

pa5u-uzfgsk.jpg

    Пожежа сталася сьогодні, 8 травня, близько 11:30. До служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що по вул. Шевченка, 35 у Ківерцях горить приміщення ТОВ "Волиньагропродукт" (колишня «Черемшина»). На виклик було направлено пожежні автомобілі Державної пожежно-рятувальної частини міста. Швидко приїхали чергова група Волиньобленерго та працівники районного відділення Національної поліції. На допомогу рятувальникам району додатково було задіяно пожежні команди з Луцька та Рожищ і пожежну ДП "Ківерцівського ЛГ". Загалом тушили полум"я 7 пожежних машин.

     Вогнем охоплено дах приміщеня хлібопекарні. Пожежу вдалося локалізувати і ліквідувати за годину. Унаслідок пожежі вогнем було знищено утеплювач, дерев"яну обрешітку та металочерепицю на площі 100 м. кв. 

     Причина пожежі та нанесені збитки встановлюються. Попередньо встановлено, що причина займання - несправність печі для випікання хлібо-булочних виробів.

Інна Тетюрко

Більше фото переглянути.


_b-xib-u1tq.jpg3y6jasvfg_s.jpg_b-xib-u1tq.jpg3y6jasvfg_s.jpgsy0cn_igx8.jpgwgaxknq-dyw.jpgyfqfnetsvlc.jpgsdhdxfo_dhc.jpgenx7yri5sda.jpgqyh-mwwqllc.jpgnroqkxq8qim.jpg