У Ківерцях відбулися заходи з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

img_2130.jpg

Напередодні пам’ятної дати - Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, громада району вкотре зібралась біля пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС, аби вшанувати загиблих, подякувати ліквідаторам за героїзм, за силу духу, за те, що стали на захист безпеки людства. Серед присутніх на мітингу – ліквідатори та їх сім’ї, вдови, представники районної та міської влади, підприємств та установ, громадських організацій.

 

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Панахиду відслужив настоятель Свято-Покровського собору УПЦ КП протоієрей Іван Семенюк.

 

До присутніх звернувся міський голова Володимир Жгутов. Він зауважив, що цього дня увага громадськості нашої держави звертається, насамперед, до живих свідків страшної техногенної катастрофи двадцятого століття. Її наслідки мали планетарні масштаби. Та завдяки мужності і жертовності ліквідаторів ми маємо мирне сьогодення.

На завершення панахиди присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника. 

 

Далі ліквідатори та члени районної громадської організації «Союз Чорнобиль України»  взяли участь у тематичному заході, який підготували вихованці "Школи безпеки та виживання "Тивер"".


img_2116.jpgimg_2121.jpgimg_2114.jpgimg_2115.jpgimg_2122.jpg