У Ківерцях висадили "Вишневий сад Василя Мойсея".

sam_5152.jpg

   В рамках Всеукраїнської акції "Посади дерево миру" сьогодні  учні  10-х класів ЗОШ І-ІІІ ст.. м. Ківерці, міський голова Володимир Жгутов, представники виконавчого апарату міської ради, депутати міської та районної рад, радник народного депутата України Ірини Констанкевич Лариса Понєдєльнік, екс-голова районної ради, перший заступник в.о. Луцького міського голови Григорій Недопад, представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ольга Матвійчук, працівники Ківерцівського НПП «Цуманська пуща», ДП «Ківерцівське лісництво» висадили 100 саджанців вишень та кілька сотень лип і дубочків.Відбулася міська еко-патріотична акція на окраїні міста, в районі вулиці Івана Мазепи.

    Міський голова Володимир Жгутов висловив надію, що закладений сад буде гарною згадкою про Героя Небесної Сотні, нашого земляка Василя Мойсея. Він подякував усім учасникам та народному депутату України Ірині Констанкевич за виділення коштів на придбання 50 саджанців вишень.

     «Сьогодні закладаємо вишневий сад у Ківерцях», - розповідає отець Роман - брат Василя Мойсея: « Важливу справу для майбутніх поколінь робимо. Потрібно, щоб  пам»ять про Героїв України жила, щоб Україна була незалежною, квітучою, в таких садах, як описував Шевченко. Сьогодні ми садимо сад на згадку про Василя і в пам»ять про те, що ми є незборимою силою.»

     Не тільки садили але й берегти насадження, закликав депутат районної ради, перший заступник в.о. Луцького міського голови Григорій Недопад.

   Радник народного депутата України Ірини Констанкевич Лариса Понєдєльнік говорить, що  Ірина Мирославівна постійно підтримує молодіжні акції.  Вона переконана, що школярі пам»ятатимуть і розповідатимуть у майбутньому, як садили «Вишневий сад Василя Мойсея».

    «Надіюсь, що вишня між двома ділянками лісу добре прийметься. Тут затишно і земля для саду підходить», - зазначає представник НПП «Цуманська пуща» Юлія Грицюк. Вона з цікавістю навчала старшокласників азам посадки саджанців, розповідала про акції та навчання, які проводять фахівці національного парку.

     Всі працювали натхненно, з хорошим настроєм, з надією, що сад буде рости, а мир а Україні відновиться.

 

Інна Тетюрко

 

 

 


sam_5087.jpgsam_5085.jpgsam_5094.jpgsam_5089.jpgsam_5102.jpgsam_5132.jpgsam_5133.jpgsam_5131.jpgsam_5126.jpgsam_5139.jpgsam_5140.jpgsam_5143.jpgsam_5124.jpgsam_5105.jpgsam_5119.jpgsam_5109.jpgsam_5114.jpgsam_5112.jpgsam_5122.jpgsam_5149.jpgsam_5153.jpg