У Ківерцях змагалися залізничники

      10 серпня 2014 року з нагоди Дня профспілки залізничників України на міському стадіоні і спортмайданчиках вперше було організовано та проведено спортивні змагання серед збірних команд 9 околотків та 3 цехів Ківерцівської дистанції колії. Учасниками змагань стали працівники  залізниці з Ковельського, Ківерцівського, Луцького, Рожищенського. Горохівського  районів.

         Відкриття змагань відбулось в урочистій обстановці. Звучав Державний Гімн, піднято жовто-блакитний стяг України. З вітальним словом до учасників звернулись начальник Ківерцівської дистанції колії  Львівської залізниці Михайло Скуда. Він підкреслив, що високі трудові результати досягаються у колективах, де запроваджено здоровий спосіб життя та організовується спортивне дозвілля. Для залізничників вперше проводиться таке спортивне свято.

Майже 84 учасників змагань виборювали призові місця з наступних видів спорту: теніс, міні-футбол, пляжний волейбол, перетягування канату.

         У змаганнях із трьох видів виборола першість і стала переможцем змагань команда 1-го околотку Голоби-Любитів (капітан Ігор Ярмольський). У найгострішому протистоянні – змаганні з тенісу впевнену перемогу здобув Малютін  Юрій.

Переможці були нагороджені кубками, медалями та Почесними грамотами.

         За активну участь у спортивних змаганнях спортсмени-аматори отримали грошову винагороду.

          Змагання відбулись на високому спортивному рівні.  Усі отримали задоволення від участі та гарні емоції.

         На завершення начальник Ківерцівської дистанції колії  Львівської залізниці Михайло Скуда за  відповідальне ставлення до заходу подякував учасникам і ініціаторам змагань: голові профспілкової організації Оксані Євпак і очільнику Молодіжної ради профспілки Олександру Новосаду. Також, теплі слова подяки були адресовані директору та колективу спортивної школи за організацію змагань та створену святкову атмосферу.

Інна Тетюрко

Більше фото тут :  https://vk.com/album-67058534_200543487