У Луцьку презентують журнал "Локальна історія"

48024969_1019805574865534_2407184746837704704_o.jpg

15 грудня (субота) о 17:00 у творчому просторі факультету філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки (вул. Винниченка 30-а) відбудеться презентація першого та другого номерів журналу «Локальна історія» – видання, яке популяризує українську історію, розповідаючи про найвідважніші битви, перипетії та колізії; героїв, про яких забули, або й більшість не знали.

 

Головний редактор журналу Віталій Ляска та засновник проекту «Локальна історія» Тарас Чолій розкажуть як можна зробити друковане видання в Україні, яке читали б тисячі, а також поділяться історією заснування ініціативи «Локальна історія».

 

Додамо, що у першому номері журналу «Локальна історія» можна більше довідатися про топ-5 найновіших музеїв світу, дізнатися про красу Terra Galicia й перебіг битви під назвою Чортківська офензива. Окрім того, в першому випуску – авторські колонки Галини Пагутяк і Юрія Винничука.

 

У другому номері – інтерв’ю з Олею Гнатюк та Сергієм Плохієм, репортаж із Франкового села та архівні світлини з галицького весілля, а також детективна історія про адвоката Станіслава Крижановського й нарис про Володимира Титлу, українця, що працював у компанії The Walt Disney.

 

Запрошуємо всіх, хто досліджує або ж просто любить історію! До слова, на презентації усіх охочі зможуть придбати видання.

Вхід вільний