У м. Луцьку податковою міліцією викрито місце реалізації горілчаного фальсифікату та підпільного цеху по його виробництву

img_1886.jpg

У ході проведення операції «Акциз-2018» та в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні фіскалами Волині припинено діяльність нелегального виробництва підакцизних товарів.  Цех для виготовлення фальсифікату у м. Луцьку подружжя облаштувало у своїх житлових приміщеннях, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

 

Відтак, правоохоронцями під процесуальним керівництвом прокуратури області,  в ході проведення санкціонованих обшуків ліквідовано підпільний цех по виготовленню фальсифікованої алкогольної продукції. Крім того, викрито місце роздрібної реалізації такого сурогату.

 

За наслідками проведених заходів з незаконного обігу вилучено понад півтони спирту, з якого подружжя планувало виготовити чергову партію «оковитої» та готову алкогольну продукцію, орієнтовною вартістю 200 тисяч гривень. Разом з тим, вилучено  порожні скляні пляшки, корки, пластикову тару, шланги, лійки, спиртометри, готівкові кошти, отримані від незаконної діяльності.

Наразі вирішується питання про призначення судових експертиз.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області


img_1891.jpgimg_1890.jpg