У новому році – нові партнери

dsc01462.jpg

Об'єднати зусилля для захисту прав осіб із інвалідністю зі слуху, спростити  їх доступу до безоплатної правової допомоги. Саме з такою метою було укладено та підписано 9 січня 2019 року  Меморандум про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області в особі директора Наталії Смолярчук та Волинською обласною організацією українського товариства глухих УТОГ в особі  Голови Галини Сопронюк.

 

Серед основних напрямів співпраці – взаємодія між центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги та регіональною організацією УТОГ, розповсюдження серед осіб з інвалідністю зі слуху інформаційних матеріалів (плакатів, буклетів) щодо прав та соціальних гарантій для таких осіб, передбачених законодавством України, у тому числі, їх права на безоплатну правову допомогу відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»; вжиття спільних заходів для забезпечення захисту прав та соціальних гарантій осіб з інвалідністю зі слуху, у тому числі, права на безоплатну правову допомогу; організація та проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості осіб з інвалідністю зі слуху щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу, шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей та інших заходів тощо.

 

Варто зауважити, що станом на 1 січня 2019 року на обліку у Волинській обласній організації УТОГ перебуває 1820 осіб із вадами слуху.

 

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: office.volyn@legalaid.lt.ua.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719, e-mail: lutsk1.volyn@legalaid.lt.ua.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).