У перший день літа юннати Ківерцівського районного центру учнівської молоді відзначили Міжнародний день захисту дітей.

dscn1344.jpg

    Міжнародний день захисту дітей - це одне із найстаріших міжнародних свят, яке відзначається з 1925 року. Покликане звернути увагу на права малечі, щоб усі діти росли щасливими, адже людина (дитина) народжується в незалежних від неї обставинах та умовах у світі дорослих, і саме дорослі несуть всю відповідальність за підростаюче покоління.

    Зі святом учнів привітала директор закладу Стецькович Ганна. Разом діти  розробили правила поведінки влітку: що робити можна (купатись, загоряти, гуляти на природі,  їсти багато овочів і фруктів, займатись спортом і т. д.) і  чого робити не треба  (проводити багато часу за  телевізором, комп’ютером,  телефоном, їсти багато морозива і т.д.) Вихованці гуртка «Народний розпис» (керівник Приймак Оксана) Котельчук Софія та Мірчук Каріна подарували присутнім власну пісню «Наша планета - Земля»  

    Діти – переможці конкурсів та акцій були нагороджені грамотами та подарунками. За творче ставлення та виховання дітей, високу результативність роботи педагогічні працівники центру та освітніх установ нагородженні Подяками Ківерцівського районного еколого-натуралістичного  центру.

     Для дітей були проведені цікаві, веселі та змістовні ігри, конкурси, вікторини, всі учасники конкурсної програми отримали призи.

 

Культорганізатор Стецькович Роман


dscn1324.jpgdscn1412.jpgdscn1400.jpgdscn1378.jpgdscn1327.jpg