У пришкільних таборах фахівці РЦЗ провели профорієнтаційні заняття.

img_4093.jpg

      Фахівець з профорієнтації Ківерцівського РЦЗ провела заходи з школярами, які відвідують пришкільні табори, зустрічі пройшли в загальноосвітніх школах  №2 та №3 м. Ківерці.

      Знайомство школярів  з світом професій  в ігровій формі – основне завдання зустрічі. Діти активно приймали участь в конкурсах, вікторинах,іграх, відгадували  загадки  та складали прислів’я про професії. Найбільш активні учасники отримали призи за кмітливість та обізнаність про професії.

      Школярі дізналися багато цікавої та корисної інформації як про професії так і про профорієнтаційні послуги, що надає служба зайнятості . Діти мали змогу переконатись шляхом ігор та конкурсів, що зробивши правильний вибір професії - отримаєш найкращий подарунок – знайдеш «свою професію»! Адже якщо людина не знайшла в своєму житті улюбленої справи, її можна порівняти з тим, хто заблукав в лабіринті.

       Школярі отримали хороші враження від зустрічі про що свідчили щирі дитячі посмішки та усвідомлення, що запорука успіху  в житті – це правильний вибір професії!

      

Провідний фахівець

з питань зайнятості                                                                   Л.Мартинюк

 


img_4098.jpgimg_4100.jpg