У районі популяризується розвиток футболу серед дівчат

zagalne_foto_pislya_nagorodzhennya.jpg

    3 листопада 2017 року в залі Ківерцівської ДЮСШ відбулася першість Ківерцівського району з футболу серед дівчат ,,Кубок Ківерцівського району -2017”. Участь у змаганнях взяли чотири команди: ДЮСШ-1 (с.Берестяне, тренер-викладач Ходорчук М.А.), ДЮСШ-2 (м.Ківерці, тренер-викладач Гаврук Д.О.), КЕШ (вчитель фізичної культури Струсь А.М.) та команда с.Карпилівка (вчитель фізичної культури Шнит О.С.).

    Турнір  проводився з метою популяризації та подальшого розвитку жіночого футболу у районі, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

     Команди з міста та району охоче взяли участь у цих змаганнях, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи та селища. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою грою у кожному зіграному поєдинку.

   За підсумками зіграних ігор переможцями та призерами змагань стали:

І місце посіла  -  команда ДЮСШ-1

ІІ місце виборола  - команда с.Карпилівка

ІІІ місце виборола – команда ДЮСШ-2

ІV місце виборола – команда Ківерцівської експериментальної школи

 

 Індивідуальні нагороди отримали:

Анастасія Яцик – кращий бомбардир (ДЮСШ-1)

Анна Веселуха – кращий захисник (КЕШ)

Евеліна Семенова – кращий гравець ( ДЮСШ 2)

Ірина Тарасюк – кращий воротар (с.Карпилівка)

 

   Команда-переможець і команди-призери нагородженні кубком, медалями та грамотами а кращі гравці турніру були нагородженні кубками у своїй номінації.     Безпосереднє проведення змагань здійснювалось Ківерцівською дитячо-юнацькою спортивною школою.

    Адміністрація Ківерцівської ДЮСШ вдячна сектору у справах молоді та спорту Ківерцівської РДА, федерації футболу Ківерцівського району та Асоціації дворового футболу Волині за те, що долучились до проведення спортивного заходу, адже спільними зусиллями ми зможемо розвивати спорт у районні.

 

                                                              Заступник директора Ківерцівської ДЮСШ

                                                              Оксана Щербинська


komanda_s.karpilivka.jpgkomanda_dyussh_2.jpgkomanda-peremozhec-_dyussh.jpgkomandi_dyussh-dyussh2.jpganna_veseluha-_krashchiy_zahisnik.jpgirina_tarasyuk-_krashchiy_vaorotar.jpg