У районі привітали працівників соціальної сфери

img_1318.jpg

Осінньої пори, у першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклування про найменш захищені верстви населення. З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками – це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки. 

 

Голова районної ради Валерій Хмілевський, перший заступник голови РДА Юліан Таранчук та заступник голови РДА Яна Церкевич привітали колектив Служби у справах дітей районної державної адміністрації з Днем працівників соціальної сфери.

 

 - Величезну роль в соціальному обслуговуванні населення відведено органам пенсійного фонду, управління праці, територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фондів соціального страхування, служби у справах дітей райдержадміністрації. Вчора, напередодні професійного свята працівників соціальної сфери відбулися обласні урочистості. Сьогодні ми вітаємо представників районних соцслужб у їх колективах, - зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук.

 

– Повсякденно використовуючи професійні знання і  практичний досвід ви робите все можливе для покращення рівня життя мешканців Ківерцівського району. Вам випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики  в період  суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю  працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві, – наголосила заступник голови РДА Яна Церкевич та побажала усім працівникам соціальної сфери здоров’я, щастя і благополуччя.

 

Як годиться, з нагоди професійного свята, кращі представники галузі були нагороджені грамотами районної ради та райдержадміністрації.

 

Керівники також привітали начальника Служби у справах дітей Ківерцівської РДА Наталію Скубій з почесною обласною нагородою - Грамотою Волинської обласної державної адміністрації.


img_1316.jpgimg_1311.jpgimg_1313.jpgimg_1321.jpg