У районній книгозбірні презентували книгу "Волинський пантеон: Схід - 2016"

img_0559_kopiyuvati.jpg

Автори Олександр Дем’янюк і Геннадій Гулько сьогодні у районній бібліотеці представили чергове видання, яке присвятили загиблим і померлим у 2016 році бійцям-волинянам. На презентацію книги були запрошені представники районної влади, старшокласники міських шкіл, небайдужі ківерчани.

 

Захід відбувся в рамках відзначення на території району Дня захисника України.

 

Працівники районної бібліотеки розповіли, що дослідницька робота над реалізацією проекту «Волинського пантеону» має свою історію.  Перше науково-довідкове видання цієї трагічної серії з’явилося 2 роки тому та містило біографічні відомості про 96 військових, життя або бойовий шлях яких пов’язані з Волинню.

 

Цінним довідковим матеріалом виявилися додатки - «Посмертно нагороджені волиняни», «Зведені відомості загиблих волинян за військовим званнями», «Загиблі в АТО волиняни« за військовими підрозділами», «Загиблі в АТО волиняни за місцем поховання».

 

«Волинський Пантеон: Схід-2016» присвячений 29 загиблим і померлим у 2016 році, та 2-м бійцям, що загинули у 2015, але не були подані у попередньому збірнику. Серед них і наш земляк з с. Лички  Ківерцівського району, учасник АТО - Олександр Бондар.

 

Автори книги Олександр Дем’янюк  - доктор історичних наук, професор та  Геннадій Гулько - заслужений працівник культури України, член обласної організації Національної спілки краєзнавців України, розповіли учасникам зустрічі про дослідження та пошукову роботу. Це важливий внесок у збереження пам’яті про наших мужніх земляків, а також глибока шана та повага їхнім родинам. Вони вручили книгу сестричці Героя АТО  Олександра Бондара.

 

Заступник голови районної державної адміністрації Яна Церкевич зазначила: «Книга – це память про  Героїв, які ще недавно жили, працювали, закохувалися, одружувалися, вони мріяли про краще життя для себе і своїх дітей, а з початком вторгнення ворога на територію нашої держави пішли захищати свій край, свої мрії, нас із вами. Це пам'ять про наших земляків, волинян, про їх жертовність і патріотизм».

 

Вона подякувала авторам за неоціненну працю, побажала здоров`я, натхнення, здійснення всіх творчих життєвих задумів та висловила сподівання, що війна, яка триває на Сході нашої держави і забирає найкращих, скоро закінчиться. 

Директор ЦБС Любов Михальчук зичила Олександрові Дем’янюку та Геннадієві Гульку  творчого довголіття, успіхів у роботі на ниві історичного краєзнавства Волині.

 

Частину накладу видання «Волинський пантеон: Схід - 2016» автори проекту передали в центральні районні, міські, обласні бібліотеки, прагнучи, аби їх дослідницька, пошукова робота, прислужилася справі військово-патріотичного виховання молоді та дітей і висловили надію, що ця книга буде належно оцінена читачами.


img_0561_kopiyuvati.jpgimg_0562_kopiyuvati.jpgimg_0578_kopiyuvati.jpgimg_0566_kopiyuvati.jpgimg_0571_kopiyuvati.jpgimg_0574_kopiyuvati.jpgimg_0576_kopiyuvati.jpgimg_0569_kopiyuvati.jpgimg_0568_kopiyuvati.jpg