У районній книгозбірні вшанували татусів.

img_0030_kopiyuvati.jpg

15 вересня у читальному залі районною бібліотекою та Службою у справах дітей Ківерцівської РДА було проведено годину відвертої розмови “Тепло татусевих долонь”, присвячену Всенародному дню батька.

 

Начальник служби у справах дітей Ківерцівської РДА Скубій Н. П. запросила до розмови Тимощук Л. А., завідуючу родильно-гінекологічним відділенням Ківерцівської центральної районної лікарні та Тусюк О. А., начальника відділу соціального захисту населення, Мартинюк Л. Г., провідного фахівця центру зайнятості, Оришкевич І. В., психолога ЗОШ №4 м. Ківерці.

 

За круглим столом фахівці, разом з батьками, говорили про виховання дітей, обговорювали проблемні питання здоров’я, відпочинку, працевлаштування, соціальних виплат, а батьки ділилися своїми думками про роль сім’ї та батьківства у вихованні дітей.

 

Аматори районного будинку культури ім. М. Ковальова подарували вінок чарівних пісень, гості отримали в подарунок солодощі.

 

Для дітей, працівники бібліотеки та учениця 5 класу ЗОШ №1 м. Ківерці, вихованка ЦДЮТ Діана Козярчук провели майстер-клас з виготовлення ангелочків та патріотичних браслетів.

ФОТОАЛЬБОМ

Ківерцівська ЦБС

 


img_0052_kopiyuvati.jpgimg_0035_kopiyuvati.jpgimg_0034_kopiyuvati.jpgimg_0037_kopiyuvati.jpgimg_0042_kopiyuvati.jpgimg_0004_kopiyuvati.jpgimg_0011_kopiyuvati.jpgimg_0021_kopiyuvati.jpgimg_0024_kopiyuvati.jpgimg_0028_kopiyuvati.jpgimg_0026_kopiyuvati.jpgimg_9998_kopiyuvati.jpg