У районному краєзнавчому музеї відкрито виставку різдвяно-новорічних робіт

img_2772.jpg

З 26 грудня 2017 року в Ківерцівському краєзнавчому музеї відкрита для відвідування виставка різдвяно-новорічної атрибутики „ З Різдвом Христовим, Україно!”. Традиційно до різдвяних свят краєзнавчий музей проводить різноманітні майстер-класи по виготовленню новорічних прикрас. До творчості залучаються учні шкіл, вихованці позашкільних установ.

 

На відкриття виставки завітав перший заступник голови РДА Юліан Таранчук.

 

- Неймовірної краси роботи. Найбільше сподобався «Вертеп». Виставка надихає на добрі справи, створює новорічний настрій. Здивований дитячою творчістю та майстерністю. Відразу навіюється відчуття наближення різдвяно-новорічних свят, щось щемливе, світле та радісне з дитинства, - ділиться враженнями Юліан Таранчук.

 

- Цього року до створення різдвяно-новорічних атрибутів і художніх творів на цю тематику долучилися митці ,з якими співпрацює музей, чиї вироби та картини неодноразово виставлялися, та учні. До створення вертепу долучилися Галина Міндер та Микола Герун. Діти працювали в музеї з особливим натхненням. Для різдвяних композицій  використано різні природні матеріали й техніки декоративного мистецтва, - розповідає про композицію науковий співробітник музею Галина Слатініна.

 

- Для різдвяних композицій  використано різні природні матеріали й техніки декоративного мистецтва. Шануймо наші традиції і готуймося до Різдва разом! Запрошуємо завітати на експозицію виставки, яка буде розгорнута і у січні 2018 року, - говорить директор Ківерцівського краєзнавчого музею Степан Войчик.


img_2773.jpgimg_2779.jpgimg_2781.jpgimg_2786.jpgimg_2770.jpgimg_2761.jpgimg_2762.jpgimg_2765.jpgimg_2760.jpgimg_2767.jpgimg_2788.jpg