У районному музеї - виставка творчих робіт родини Гаврилюків

img_2248.jpg

14 грудня 2017 року у районному краєзнавчому музеї відкрили виставку робіт родини Гаврилюків. Талановита ківерцівська сім’я представила роботи з різьби по дереву, виконані головою родини Олександром Гаврилюком, вишивки  берегині роду -  Галини Гаврилюк та картини і комп’ютерну графіку сина Назара та невістки Катерини Гаврилюків.

 

На виставку завітали ківерчани, які знають цю талановиту родину. Серед них і перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук.

 

- Є багато людей, які мають таланти. Часто ми навіть не здогадуємось, що такі люди поруч з нами. З Олександром Йосиповичем та Галиною Леонідівною Гаврилюками знайомий давно, працювали разом у ЗОШ №4. Радий, що їх талант проявився у повній мірі, що його достойно продовжують їх діти. А ще більше приємно від того, що від сьогодні про таланти цієї родини дізнається багато ківерчан. Усі охочі зможуть прийти до районного музею та побачити ці витвори мистецтва, - зазначив Юліан Таранчук. Він побажав родині подальших творчих успіхів, щастя та добра.

 

Теплі слова та побажання подальших успіхів у творчості висловили Микола Герун, Степан Кузьмич, Василь Фурс, Галина Поліщук, Володимир Мартинюк, Ганна Кулачек, Ганна Артесюк та інші.

 

Про те з чого розпочинали та як розвивали свою творчість розповіли присутнім автори представлених робіт – Олександр та Галина Гаврилюки.

 

Директор краєзнавчого музею Степан Войчик та науковий співробітник музею Галина Слатініна висловили слова вдячності талановитим ківерчанам та зауважили, що виставка буде демонструватися у музеї до кінця цього року. То ж усіх хто бажає познайомитися з творчістю ківерцівської талановитої родини, запрошують до районного краєзнавчого музею.

 

Сайт РДА


img_2228.jpgimg_2238.jpgimg_2239.jpgimg_2244.jpgimg_2222.jpgimg_2250.jpgimg_2232.jpgimg_2223.jpgimg_2230.jpgimg_2229.jpg