У РДА відбулася щомісячна апаратна нарада

img_1388_kopirovat.jpg

9 листопада 2017 року  голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук провів чергову щомісячну апаратну нараду. Участь у зібранні взяли заступники голови РДА Юліан Таранчук, Яна Церкевич, голова районної ради Василь Хмілевський, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів, підприємств та організацій району.

 

На початку засідання керівник  привітав присутніх з Днем української писемності та мови, працівників галузі культури  з професійним святом - Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 

На нараду виносилися питання  про виконання бюджету району станом на 1 жовтня 2017 року, про хід виконання районної Програми роботи з обдарованою молоддю на 2017 рік.

 

В ході засідання  також обговорено підготовку підприємств житлово – комунального господарства, паливно - енергетичного комплексу, дорожнього господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи  в зимовий період 2017 -2018 років.

 

- Дорожнє господарство району, комунальні підприємства, енергетики та газова служба мають бути готові до роботи в зимовий період, - наголосив голова РДА Валерій Ткачук.

 

По завершенні наради Валерій Євгенович дав ряд усних доручень  керівникам служб району.


img_1392_kopirovat.jpgimg_1391_kopirovat.jpg