У селі Муравище відкрито новозбудований дитсадок «Перлинка».

jlgruw2y6xk.jpg

   18 квітня 2017 року відбулися урочистості з нагоди відкриття нового дошкільного навчального закладу у Ківерцівському районі. Новим приміщенням дошкільного закладу пишатиметься село Муравище. З ініціативи депутатського корпусу і Сокоричівського сільського голови Євгенії Мацюк було зроблено проект на ДНЗ та виділено земельну ділянку під будівництво. З-за підтримки місцевої районної влади та ОДА об»єкт включено у перелік установ, які будуються за кошти з фонду регіонального розвитку. Держава виділила 9,6 млн. грн. На будівництво дитячого садка. З них понад мільйон гривень вдалося будівельникам зекономити.

     У серпні 2016 року роботи з будівництва ДНЗ було розпочато, а вже на початок 2017 року новобудова була завершена. Для малят та дошкільнят побудували сучасний дитсадок на 40 місць. У двохповерховому приміщенні є ігрові кімнати, спальні, вбиральні, кухня, службові кімнати для персоналу, вихователів, медичної сестри та персоналу. На території збудовано котельню на тверде паливо, облаштовану душовою кімнатою для кочегарів. Також на гральних майданчиках збудовано ігрові павільйони, новенькі пісочниці, лавочки, гойдалки, обабіч викладено бруківку.

    Головний підрядчик будівельних робіт ТзОВ «Житлобуд 2» (директор Леонід Стефанович) та ТзОВ «Олицький агробуд» (керівник Юрій Кудрик). 

    На урочисте відкриття завітали голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, депутат Верховної Ради України Ірина Костанкевич, депутати Волинської обласної ради Олександр Омельчук, Сергій Сівак, голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, в.о. голови районної ради Тамара Чигрин, депутати райради, керівники  будівельних організацій, начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Грибук, представники райво, жителі Муравищ та ближніх сіл, духовенство, представники ЗМІ.

    Сокиричівський сільський голова Євгенія Мацюк представила гостей і привітала громаду з подвійним святом.

   «Сьогодні маємо можливість відкрити прекрасний дитячий садочок, що виграє усіма фарбами веселки. Незабаром в цьому приміщенні оселиться радість та дитячий сміх. Впевнений, що нашим діткам буде весело й затишно в ньому. Адже, будівництво цього садочка – це ще один крок до розбудови України, це крок в майбутнє для наших дітей, які будуть рости на втіху своїм батькам, мужніми захисниками нашої держави, – зазначив голова ОДА Володимир Гунчик.

    «Символічно відкривати садочок у Великодні свята і ще й у той час, коли війна....Це правильна інвестиція держави - вкладати в дітей, молодь. Це один із небагатьох об’єктів, який в нашій країні збудували в складних умовах війни. Лише можна мріяти про те, щоб в інших селах будувалися такі дошкільні навчальні заклади. Ми подарували іграшки, адже це те, що діти люблять найбільше. Окрім того, вони допомагають навчати малюків пізнавати світ, сприяють їхньому розвитку,» - наголосила у своєму виступі народний депутат України Ірина Констанкевич. Вона спільно з депутатом Олександром Омельчуком та помічником Ларисою Годік- Понедельник вручили дітям іграшки.

    Голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук подякував усім хто долучився до реалізації хорошої справи: голові облдержадміністрації, будівельникам, місцевим підприємцям, сільському голові. Він висловив впевненість у тому, що спільними зусиллями можна вирішити всі завдання, над якими працює влада району.

     Долучився до вітань депутат Волинської обласної ради Сергій Сівак.

     Керівники будівельних організацій Леонід Стефанович (ТзОВ «Житлобуд 2»)  та   Юрій Кудрик  (ТзОВ «Олицький агробуд») розповіли, що об»єкт будувався без особливих складнощів. Адже допомагали сільська рада, місцеві підприємці.

    Благословили добру справу представники духовенства. А діти, артисти місцевого клубу та РБК підготували невеличкий концерт.

    На закінчення сільський голова Євгенія Мацюк також подякувала усім хто долучився до будівництві дитячого садка та вручила почесні грамоти і подяки будівельникам, місцевим підприємцям.

    Символічний ключ від нового приміщення завідувачу дитячого садка Наталії Гонтар вручив керівник ТзОВ «Олицький агробуд» Юрій Кудрик. Пані Наталя на згадку про відкриття подарувала діткам, їх батькам та запрошеним солодкі подарунки.

     Представники влади, керівники будівельних організацій, спільно з маленькими вихованцями закладу перерізали святкову стрічку, після чого усіх учасників заходу запросили оглянути заклад.

 

Інна Тетюрко

 

Фотоальбом