23 cерпня в мальовничому селищі Олика біля Будинку культури було проведено святкові заходи до Дня Прапора та 24-ї річниці Незалежності України

yc8nuphzh48.jpg

     Величеньке подвір"я ледве змогло вмістити всіх, хто прийшов і приїхав на святкування не лише з Олики, а й, як це стало вже традиційним, з довколишніх сіл. Урочистості відкрила селищний голова Олена Кашевська. А право підняти Державний прапор України цього року отримали вчорашні школярі, а нині - вже студенти Лідія Мартинюк і Тарас Гунько. І є в цьому щось символічне, що прапор України переходить до рук молодшого покоління, як ознака вічності буття нашої держави та її процвітання.

    Підняття Державного прапора супроводжувалося співом Державного гімну, який натхненно виконали всі присутні на святі. Після офіційних заходів відбувся великий концерт, участь у якому взяли учасники художньої самодіяльності селищного будинку культури. У виконанні гурту "Нова пісня" пролунали пісні "Незалежність" з репертуару Святослава Вакврчука та групи "Океан Ельзи", "Люби ти Україну" Віктора Бронюка та багато інших композицій, які зустрічалися схвальними оплесками імпровізованого глядацького залу.

    Порадували публіку сольними виступами юні вокалістки Ганна Лець, Софія Іценко, Катерина Ячичко та Лідія Мартинюк, які виконали пісні Наталі Май, Ірини Федишин та інших українських авторів. Поза конкуренцією було тріо "Три куми" у складі Лідії Гунько, Галини Шунькевич і Лесі Кривоколяско. Пісні "Баби, давай!", "Лісапет" та в"язанка народних пісень у їх виконанні зірвали просто-таки шквал аплодисментів. А хореографічна група "Арабески" подарувала хвилини втіхи не лише широкому глядацькому загалу, але й своїм бабусям, дідусям та батькам, які хвилювалися перед виступом не менше, ніж самі юні артисти, а, можливо, й більше.

    Концерт завершився піснею "Україна - це ми", яку виконали всі учасники концерту. Солісткою була Оксана Попко, яка здійснила постановку і режисуру святкового концерту.


8pd6o6v-9ja.jpgpgjrk8ewkxs.jpgb-c1x12-iv0.jpgutgk4dywd1y.jpgst8eccmisla.jpghj4_welobwo.jpg