У Тростянці "сонячне" вуличне освітлення

       Нещодавно у Тростянецькій сільській раді закінчилась реалізація проекту «Інноваційні енергоефективні заходи в с.Тростянець. Модернізація вуличного освітлення з використанням відновлювальних джерел енергії (енергії сонця)».

    Роботи по встановленню вуличного освітлення на сонячних батареях здійснювались в рамках Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ», який вже декілька років успішно реалізується у Ківерцівському районі. Завдяки жителям Тростянецької сільської ради на конкурсній основі була обрана місцева громадська організація «Добробут» (с. Тростянець), яка і втілювала цей проект у життя. Варто зазначити, що подібних проектів в області ще не реалізовувалось, тому методичну допомогу на всіх його етапах надавали спеціалісти обласного ресурсного центру громад Волинської області.

     Загальна вартість склала 320тис.грн.: 224тис.грн. – кошти Проекту ЄС/ПРООН, 26тис.грн. – кошти громади, а решта - сільський, районний та обласний бюджети.

   Результатами проведеної роботи задоволені місцеві жителі, адже за допомогою сонячної енергії тепер у темний період доби освітлюється центральна вулиця села, на якій знаходяться школа, дитячий садочок, будинок культури та приватні садиби.

Джерело: сайт райради