У Тростянецькій ОТГ проводяться рейди щодо дотримання правил пожежної безпеки

20190824_184736.jpg

Працівники Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області продовжують  рейди по території Ківерцівського району. За результатами перевірок виявлено  жителя с. Яромель Сергія П., який спалював суху рослинність на відкритій території за межами села Тростянець. На порушника складено адмінпротокол.

 

Під час відпрацювання вогнеборці провели профілактичні бесіди із жителями приватного сектору Тростянецької ОТГ щодо заборони спалювання сухої трави, стерні та сміття.

 

Під час бесід учасники рейду пояснили громадянам, що випалювання сухої рослинності або її залишків тягне за собою адміністративну відповідальність та у складних випадках і кримінальну. Крім того, такі пожежі є досить небезпечними. Адже вогонь по сухій рослинності швидко поширюється та виникає загроза перекидання на житлові будинки,  інші споруди чи ліси.

 

На завершення профілактичної роботи, рятувальники  закликали жителів Ківерцівщини суворо дотримуватися правил пожежної безпеки на відкритих територіях та не провокувати пожежі в природних екосистемах.