Учасники Купайлівського FESTу у Ківерцях встановили рекорд "обійнявши" озеро (+ ФОТО І ВІДЕО)

   6 липня біля ківерцівського озера Молодіжного з вечора до пізньої ночі відбувався FEST Івана Купала. Привітали учасників дійства міський голова Володимир Жгутов, представники районної влади. До пізньої ночі не вщухали народні пісні і хороводи. Виступали фольклорні колективи і солісти РБК, сільських  БК, ЦДЮТ, рок-гурт ЗОШ №4 м. Ківерці «School day», молодіжних гуртів “Коло”, “Давня казка”, “Garage Drum Show”, фаєр шоу театру вогню “Аладін". Дівчата у національному вбранні водили хороводи і створювали атмосферу Купайлівського свята.

    Учасники купайлівського фесту встановили рекорд  по обійманню озера. 583 хлопців та дівчат взялися за руки і по периметру вишикувалися у коло. Конкурс «Дівчина краса - довга коса» зібрав дівчат з найдовшим волоссям. Помірялися «пивними животиками» чоловіки.   Переможці конкурсу отримали сертифікат у спортклуб PAVER ATLETIK. Організатори заходу проводили цікаві конкурси, атракціони, ярмарок, вечорниці,  боді-арт, запуск повітряних зміїв, також було встановлено розважальну надувну гірку для дітей, виготовлення маскувальної сітки для передачі воїнам в зону АТО.

      Також у програмі дійства були будівництво замків з піску, пляжний волейбол, перетягування канату, міні-футбол АДФ, «Самооборонівський » куліш, майстер-клас по виготовленню ляльок-травомотанок. Учасники районної «Школи безпеки» (тренер і очільник районної команди, майстер спорту  України, Юрій Тананайський) катали бажаючих на лодках і байдарках по водному плесу.

     А вже блище ночі були стрибки через багаття і пускання віночків по воді.
    Святкові заходи відбулися за підтримки міської ради, райдержадміністрації, віділу молоді і спорту,  відділу культури, РБК, ЦДЮТ. Гостями Фесту буди делегації школярів зі Сватового Луганської області та Зведенівки з Вінничини.

Інна Тетюрко

ФОТОАЛЬБОМ

ВІДЕО 1

ВІДЕО 2

ВІДЕО 3