УДАР ПО ЗНЕВІРІ: НА ВОЛИНІ ПАРТІЯ КЛИЧЕ ДО СЕБЕ МАЙБУТНІХ ДЕПУТАТІВ І МЕРІВ

zbwiruswhli.jpg

  Волинська обласна організація партії  «УДАР Віталія Кличка» запрошує до співпраці усіх, хто на найближчих виборах не проти стати кандидатами у депутати місцевих рад і на посаду сільських, селищних і міських голів.

   Акцію «ударівці» назвали «Удар по зневірі!».

  «Партія «УДАР Віталія Кличка» – не  клуб за інтересами, у нас немає «вічних» вождів. В УДАРі завжди раді ініціативним людям, які готові не просто листівки на вулиці роздавати, а пропонувати нові підходи у роботі, відкрито відстоювати свою позицію, зрештою, ставати депутатами і мерами. Партія готова дати таким людям шанс творити владу  нового покоління –європейську, демократичну й ефективну», - говорить голова Волинської обласної організації « УДАРу» Юрій Гупало.

  «Важливо зрозуміти: система, той «внутрішній ворог» уже хитається. Адже ми сьогодні сильні як ніколи. Вони нас бояться. Але, аби їх перемогти, мусимо брати єдино ефективну зброю до рук. Вона зветься «політична боротьба», - додає голова Луцької міської організації «УДАРу» Валерій Бутко

   «Усі, хто відгукнеться на заклик «Удар по зневірі!», мусять розуміти, що в боротьбі з системою не можна зупинятися на півдорозі.

   Ми на Майдані відвоювали свою гідність і право відчувати себе європейцями.  Ми на Сході відвоювали своє право бути нацією, яка може за себе постояти, яку тепер будуть боятися вороги. Ми у волонтерському русі довели, що ми – Люди: милосердні, небайдужі, згуртовані.

   Тепер лишився останній плацдарм: довести, що ми вміємо чесно і ефективно керувати своєю країною. Як би хто не думав про політику, вона – єдиний шлях змінити владу. Якщо чесні і порядні будуть байдужими до політики – їх місце у політиці займуть нечесні. Так, зрештою у нас було усі 23 роки. Пора це змінити» – йдеться у звереннні партії  «УДАР» до волинян.

 

Волинські ударівці просять зв?язуватися з ними за номером телефону 38 099 540 5570; +38 096 940 8084 , за адресою електронної пошти udar.vol@gmail.com, або ж писати на офіційні сторінки у соціальних мережах: 

https://www.facebook.com/udar.vol

https://twitter.com/UdarVolyn

https://plus.google.com/1033930872812481

Голова Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»                 Гупало Ю.В.