Успішне працевлаштування

20180622_093430.jpg

Коли іде співпраця між роботодавцем і фахівцем та шукачем роботи, наслідком завжди є позитивний результат. Віктор Мацюк активно шукав роботу,  приймав участь у семінарах з техніки пошуку роботи,  з допомогою служби зайнятості був скерований на співбесіду до Цуманської виправної колонії Управління державної пенітенціарної служби України у Волині на посаду майстра. Не зважаючи на свій поважний вік, Віктор Володимирович має багато життєвого досвіду, з яким може поділитись  з молодими спеціалістами і стати для них прикладом. 

 

Хто такий майстер виробництва? Це людина, яка забезпечує виконання планових завдань, ефективно використовує виробничі потужності, економне використання сировини,  матеріалів  і системного підвищення використання продуктивності праці, організовує та контролює додержання технологічних проектів, оперативно виявляє і усуває причини їх порушення, забезпечує повне завантаження і правильне використання устаткування,  слідкує за рівномірно  продуктивною  роботою працівників.  

 

Це є досить важка та відповідальна робота, кандидату на посаду потрібно мати  тверду вдачу, світлий розум і  відповідні знання. Ці всі якості  є у  Мацюка  Віктора Володимировича.

 

Можна сказати одне,  успіх визначається схильністю людини до роботи,  любов’ю працювати. Усе це допомагає реалізувати служба зайнятості, і яскраве підтвердження цьому – є  успіх пана Віктора.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості                      О.Борисова