Утворено основну та резервну призовні комісії

ohqmj_6w_nm.jpg

   21 серпня 2015 року голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підписав розпорядження № 361 «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу на території області у жовтні – листопаді 2015 року».
    Тож, відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання пунктів 1 – 2 Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» та згідно з розпорядженням для керівництва й контролю за діяльністю районних та міських призовних комісій буде утворено основну та резервну обласні призовні комісії.
   Відтак уже в жовтні – листопаді 2015 року в області відбудуться заходи щодо призову громадян України на строкову військову службу. Організовуватимуть відповідну роботу заступник голови обласної державної адміністрації, голова обласної призовної комісії Сергій Кошарук спільно з тимчасово виконуючим обов’язки військового комісара обласного військового комісаріату Романом Куликом.
   Окрім того, фахівці департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації покликані забезпечити розгляд робочою групою з питань проходження альтернативної (невійськової) служби заяв громадян, які проживають у містах обласного значення, про направлення на альтернативну службу згідно з вимогами Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» та подання їх на розгляд голові обласної державної адміністрації для прийняття рішення.
   Також у розпорядженні зазначено, що «під час роботи призовних комісій особливу увагу звернути на якість медичного огляду призовників, законність надання відстрочок або звільнення від призову, а також на розгляд звернень громадян».
   «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу на території області у жовтні – листопаді 2015 року»

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.