В Ківерцях міжконфесійним молебнем відзначено 1030-річницю хрещення Київської Русі -України

37994164_1734089593375659_5316168583204569088_n.jpg

29 липня 2018 року, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в м. Ківерці, відбувся міжконфесійний молебень присвячений 1030-річчю хрещення Київської Русі – України, в якому взяли участь представники усіх конфесій, а також ківерчани  і гості міста.

 

Очолив молитву делегований на храм Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви отець Ігнатій Гвоздик, разом з ним до слова запрошувалися пресвітер релігійної громади християн віри євангельської церкви «Спасіння» Василь Гламазда, настоятель парафії пресвятого Серця Ісуса Христа римсько-католицької церкви отець Павло Хом’як, благочинний Ківерцівського деканату УПЦ КП протоієрей о. Іоан Семенюк, пресвітер релігійної громади християн віри євангельської п’ятидесятників Ігор Малахів, пастор релігійної громади адвентистів сьомого дня Віталій Шевчук, благочинний Ківерцівського округу УПЦ протоієрей Олександр Кондратюк, пресвітер релігійної громади духовного управління християнських церков «Царство Боже» в Україні Олекса Рудинець, пресвітер релігійної громади євангельських християн-баптистів церкви «Віфлеєм» Олександр Троцюк.

 

Вони привітали всіх присутніх з 1030-літтям Хрещення Київської Русі-України та подякували насамперед Господу нашому Ісусу Христу, без якого нічого в світі не звершується.

 

До вітань долучилися  керівник Західного Регіону Біблійного товариства Віталій Войтович, громадянин Республіки Польща Дарій Барановський, гості з Австрії.

 

Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук у своєму виступі наголосив на важливості відзначення у районі 1030-річчя хрещення Київської Русі – України.

 

- Це свято є днем нашої найвищої духовної єдності, в першу чергу – єдності національної. Ми і надалі будемо проводити такі об’єднавчі молебні щомісяця. Тому дякую представникам різних конфесій та церков, членам районної ради Церков за співпрацю, ківерчанам – за участь у заходах, які ініціює районна державна адміністрація, - зазначив очільник виконавчої влади району.

 

2018 рік оголошено Роком Слова Божого в Україні. Українська культура і історія ґрунтуються вже 1030 років від часу хрещення Київської Русі князем Володимиром. Українське Біблійне Товариство розпочало у червні акцію створення рукописної Біблії, в якій візьме участь 32 тисячі християн з усіх куточків країни. Організаторів акції запросили і до нашого містечка. У неділю понад 60 учасників об’єднавчого молебню взяли участь в історичному заході – Всеукраїнському переписуванні Біблії. Кожен власноруч переписував рядки зі Святого Письма в унікальну рукописну Біблію та отримував пам’ятні подарунки: від Біблійного Товариства – книги Новий Завіт та від райдержадміністрації – ручки з тематичним написом.

 

Також усі мали чудову нагоду насолодитися виступами струнного оркестру релігійної громади християн віри євангельської церкви “Спасіння”, церковних хорів Свято-Покровського собору УПЦ КП та Свято - Миколаївської церкви м. Ківерці, тріо вокалістів групи “Прославлення” євангельських християн баптистів церкви “Віфлеєм”, солістки церкви “Царство Боже” в Україні.

 

Книжково-ілюстративну експозицію “В сяйві Божої любові” підготувала центральна районна бібліотека.

 

Представники Українського Біблійного Товариства розгорнули виставку Біблій та іншої релігійної літератури.

 

Цікавою була виставка - продаж продуктів харчування та літератури про здоровий спосіб життя.

 

Для дітей організували тематичні майстер-класи від православної молодіжної організації “К.Р.О.К.” Свято-Миколаївського храму УПЦ м. Ківерці  та майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» Української греко-католицької церкви, аква-грим - від церкви “Царство Боже” в Україні, від церкви євангельських християн баптистів “Віфлеєм”. Усі, і діти, і дорослі мали нагоду посмакувати безкоштовним морозивом, яке закупила міська рада.

 

ФОТОАЛЬБОМ