В Ківерцях відбулися урочисті збори з нагоди Дня Соборності України

0cg7v5h_jl8.jpg

   22 січня у сесійному залі Ківерцівської районної ради відбулося урочисте засідання, присвячене 96 річниці проголошення Акту Злуки – Соборності України, Дню Свободи та 75-ій річниці утворення Ківерцівського району. У ньому взяли участь керівництво районної ради, районної державної адміністрації, депутати районної та міської рад, представники професійних спілок, колективів установ, підприємств, організацій, політичних партій, громадських, ветеранських, молодіжних організацій та інші. Від імені учасників зборів корзину квітів покладено до пам’ятника Борцям за волю України.

      Про те, як український народ здобував волю, про перші кроки нашої держави на шляху до незалежності, про тих, хто відроджував незалежну Україну, йшлося у виступах керівників району та міста.
   До учасників урочистого зібрання звернувся голова районної ради Андрій Киричук. «Цього року ми вперше відзначаємо об’єднане свято Свободи і Соборності як дві невіддільних складових незалежності нашої держави.» – сказав Андрій Сидорович. Він, окрім значення історичних подій наголосив, що на алтар незалежності держави своє життя поклали і молоді хлопці з нашого району, які брали активну участь у Революції Гідності та й тепер захищають цілісність України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам"ять героїв України.
   Перед учасниками зібрання виступили міський голова Володимир Жгутов, керуючий апаратом РДА Юрій Бондарчук. Власні поетичні рядки зачитав лікар ЦРЛ Ростислав Марищук.
   На закінчення урочистого заходу відбувся святковий концерт за участю солістів та кращих колективів художньої самодіяльності районного будинку культури.

Інна Тетюрко


v0f3gp-rhca.jpgz87odqeyvi0.jpgwssdwpddz3i.jpg8itk4ofg8p4.jpgtrtogywppdc.jpgh18pasnuqfe.jpgkumz8iuoxsk.jpgnwlvzfh0hvk.jpg