В районі заплановановано заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

img_1913.jpg

4 грудня 2017 року заступник  голови райдержадміністрації Яна Церкевич провела засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 

 

Розпочинаючи засідання,  Яна Володимирівна акцентувала увагу  на подвигу тих людей, хто пожертвував своїм здоров’ям для порятунку людства від наслідків техногенної катастрофи планетарного масштабу, Сьогодні вони потребують допомоги та лікування з боку держави, як ніхто.

 

Заслухавши пропозиції членами оргкомітету прийнято рішення щодо відзначення вказаної дати та проведення відповідних міськрайонних заходів.

 

Заплановано  10 грудня 2017 року в ківерцівських храмах відбудеться служба "за здоров'я" ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС,  13 грудня о 12:00 керівництво міста і району, спільно з представниками районної організацій «Союз Чорнобиль України»,  покладе квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії, що у міському парку та візьме участь у панахиді. Далі ліквідаторів запрошує районна дитяча організація ""Тивер" Школа безпеки та виживання". Юні рятувальники готують тематичний захід.

 

У навчальних закладах та клубно-бібліотечних установах району проводитиметься низка просвітницьких заходів: лекцій, уроків, бесід, виставки, які висвітлюватимуть масштаби Чорнобильської аварії та подвиг українських ліквідаторів.