В РЦЗ реалізовують проект "Школа безпеки та порядку" за участю представників ГО "Тивер".

20170324_090448.jpg

       З метою популяризації серед безробітних  здорового і активного способу життя, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, навчання з реагування на надзвичайні ситуації  в  Ківерцівському районному центрі зайнятості 24.03.2017 року в рамках проекту «Школа безпеки та порядку» відбувся семінар на  тему  «Школа безпеки-школа виживання" за участю Юрія Тананайського -  майстра спорту з туризму,  заступника голови громадської організації "Тивер".  Юрій Володимирович розповів присутнім про громадську організацію «Школа безпеки та виживання дітей  «Тивер», історію її створення та діяльність.   

          Метою ГО «Тивер» є навчання безпеки та виживання в умовах дії шкідливих і небезпечних факторів природного, техногенного, соціально-економічного характеру, та всебічний гармонійний розвиток природних талантів людини. Організація здебільшого працює з дітьми від 6 до 18 років. Більш детально Юрій Володимирович зупинився на наданні першої медичної допомоги в різних ситуаціях та умовах, адже рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання  такої  допомоги.                

    Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на питання, які їх цікавили. Запрошені безробітні були  вдячні  Юрію Тананайському  за  цікаво проведений семінар.

 

Провідний фахівець

 з питань зайнятості                                                                 Т. Біденко