В ЗОШ №4 відкрито боксерську залу

    В ЗОШ №4 м. Ківерці 13 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту відбулося урочисте відкриття залу для занять боксом. Директор ДЮСШ Олександр Левчук разом з заступником начальника управління у справах молоді та спорту ОДА Ігорем Дмитришиним, президентом Федерації боксу Волині Ігорем Корольчуком перерізали символічну червону стрічку в оновленому спортивному залі. Також у відкритті залу взяли участь депутат районної ради Володимир Дейна, ветеран спорту Тетяна Каймакова, начальник відділу освіти Олександр Грибук,  начальник відділу молоді і спорту РДА Ольга Поліщук, завідувач відділу райради Тамара Литвак, директор закладу Наталія Беньковська, спортивна юнь.

  Освятив залу благочинний Ківерцівського округу УПЦ, настоятель Свято-Миколаївської церкви Олександр Кондратюк.

    Як розповів директор спортивної школи Олександр Левчук у 2012 році голова РДА Зіновій Колісник, президент Федерації боксу Волині Ігор Корольчук та, власне, адміністрація ДЮСШ вирішили втілити у життя таку спортивну ініціативу, яка виникла з відкриттям відділення спорту. Роботи з ремонту залу для занять боксом були розподілені. Зіновій Богданович допоміг будівельними матеріалами, федерація – рингом, дзеркалами, спортобладнанням для відточення техніки та новими вікнами, а Олександр Володимирович координував усі роботи. Дирекція школи №4 надала приміщення.

   Отже, спільними зусиллями у Ківерцях молодь і бажаючі відтепер зможуть займатися боксом. Долучився до доброї справи і народний депутат України Ігор Єремєєв. Представник фонду "Волинська родина" вручила ДЮСШ сертифікат на 5 тисяч гривень.

  Після урочистостей відбувся перший боксерський турнір.

Інна Тетюрко