Валерій Ткачук: Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

402474.jpg

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Цей день ще раз нагадує нам про відповідальність перед дітьми, що чекають від нас любові, турботи і розуміння. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти - це наш найголовніший резерв, наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей підростаючого покоління.

У кожного з нас є можливість зробити щасливим життя хоч би однієї конкретної дитини. Адже від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!

Я щиро дякую всім, хто вкладає свою душу і розум у наших дітей, – вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Закликаю усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.

Бажаю нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Зичу вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

 Голова РДА                                                               Валерій Ткачук