Валерій Ткачук: Ми шануємо працю залізничників України

images.jpg

Шановні працівники залізничного транспорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника України! Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь примножується трудова слава колективів залізничників Ківерцівського району.

 

І сьогодні Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів, технічно-економічного піднесення у розбудові галузі.

 

На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначалися професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

 

Ми шануємо  працю залізничників Ківерцівщини. Вітаємо всіх, хто вірний професійному обов’язку і високому званню залізничник України. Ваша  завзята і відповідальна робота викликає повагу в оточуючих.

 

У день професійного свята бажаємо Вам прихильної долі, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі, нових трудових здобутків і звершень, зеленого вогнику на стальних магістралях!

 

Голова РДА                                                                                Валерій Ткачук