Валерій Ткачук: Нехай Різдво Христове принесе у кожну домівку радість і щастя!

ukrprozarizd.gif

Шановні віряни! У ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом приходить радісне вселенське свято – Різдво Христове, що відзначається за григоріанським і новоюліанським календарем 25 грудня. Дуже приємно мати честь і нагоду привітати частину жителів району – віруючих католиків  з Різдвом Христовим.

 

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. І хоч  православні християни відзначають Різдво 7 січня,  у повітрі витає чарівна атмосфера очікування дива, будинки прикрашені гірляндами, виблискують вбрані ялинки, всі згадують народження Ісуса Христа у Віфлеємі. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

 

Нехай це свято, від якого беруть початок найвищі людські цінності, нагадає всім нам про заповіді Господні, пробудить любов до ближнього. Хай до кожної оселі увійдуть мир і спокій.

 

Щиро бажаємо добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят! Хай щастить у Новому році!

 

З повагою,

голова РДА Валерій Ткачук