Валерій Ткачук: Щиро вірю — 2018 рік буде успішним для кожного з Вас!

img_2796.jpg

Шановні жителі Ківерцівського району! Від себе особисто, від імені колективу районної державної адміністрації, щиро вітаю Вас з наступаючим  Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

 

2017 рік був не простий, але хочеться, щоб у нашій пам’яті все ж запам’яталися лише гарні  події, радісні моменти, досягнення та здобутки. Він збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами перспективи для нашого майбутнього.  

Нехай 2018 рік буде таким, яким Ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати! Нехай кожному з Вас він принесе віру  у правильність обраної мети та енергію для її досягнення! 

 

Бажаю всім здоров’я і щастя, сили і наснаги, радості і достатку, Любові та Надії, Віри в себе і найближчих друзів! Подаруйте тепло своїх сердець, увагу і турботу Вашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше!

 

Давайте разом будувати добрі плани на майбутнє. Давайте жити так, щоб через рік ми вітали один одного тільки з успіхами та перемогами!  Щиро вірю — 2018 рік буде успішним для кожного з Вас!

 

З Новим роком, з Різдвом Христовим! 

                                                                                                     

Голова РДА                                                    Валерій Ткачук