Валерій Ткачук: Щиро вітаю всіх з чудовим святом любові та душевної теплоти - Днем Святого Миколая!

chto-podarit-rebenku-na-rozhdestvo2.jpg

Шановні жителі Ківерцівщини! Дорогі батьки та діти! Вітаю вас із Днем Святого Миколая! 19 грудня ми традиційно святкуємо день Святого Миколая - одне із найбільш шанованих християнських свят. Славнозвісний святитель Миколай Чудотворець став відомий завдяки своїм праведним діянням. В Україні його вважають покровителем малюків. Своєю силою і добротою, він захищає дітей від усіх бід, а слухняних обдаровує подарунками. Християни вірять, що і до цього дня він робить безліч чудес тим людям, що моляться йому.

 

Цього дня найбільше очікує саме малеча, адже святий Миколай приносить слухняним діткамдовгоочікувані подарунки.Це свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

 

На порозі великого свята хочеться побажати всім вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і, звичайно, такого цінного миру! Нехай здійсняться всі ваші мрії і бажання, а у свято Миколая Чудотворця перемогу здобуває добро.

 

Вітаю найменших жителів району зі світлим, казковим святом! Зростайте добрими й щасливими – батькам на радість, а Україні – в славу! Достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Микола хай освятить вас і благословить на добрі справи.

 

 

З повагою, 

 

Валерій Ткачук

голова РДА