"Весь час в перед і ні кроку назад"

20180606_115021.jpg

Як свідчить досвід, значно швидше знаходить місце праці той, хто наполегливо його шукає. Молодим людям потрібно пристосовуватися до ринкових умов, вимог працедавців, сміливо будувати свою кар’єру.

 

 Яскравий приклад – клієнт служби зайнятості з Ківерцівського району Романюк Олексій, який за освітою технік-механік сільськогосподарського виробництва та працював сезонно машиністом кочегаром в "Відділі освіти". По завершенню опалювального сезону молодий чоловік звернувся до Ківерцівської районної філії Волинського обласного  центру зайнятості по допомогу у працевлаштуванні. Тут йому запропонували відвідати профінформаційні заходи, прийняти участь в міні-ярмарки вакансій, допомогли правильно скласти резюме… 

 

 Ще до початку завершення опалювального сезону Олексій зрозумів, що потрібно шукати нову роботу з більшим заробітком. Тож звільнившись з роботи, йшов в службу зайнятості вже з певними намірами. Разом з фахівцями Ківерцівської районної філії опрацював кілька вакансій, пройшов співбесіди з ро­ботодавцями. І врешті-решт працевлаштувався охоронником в "ВОЛИНСЬКИЙ ПУНКТ ТИМЧАСОВОГО ПЕРЕБУВАННЯ ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА".

 

          В охоронники завжди відбиралися найсильніші, найсміливіші, найспритніші, тому професія охоронника завжди була надзвичайно престижною та мужньою. І це не залежало від того, що потрібно було охороняти: матеріальні цінності чи людину. Охоронники потрібні були завжди, і теперішній час не виняток, – кваліфіковані охоронники користуються великим попитом на ринку праці.

 

Своїм професійним підходом до справи та позитивними людськими якостями Романюк Олексій швидко завоював авторитет у колективі і дякує фахівцям служби зайнятості за допомогу…  

 

Провідний фахівець                                                                            Ю.Павлюк