Веселі канікули з Богом 2015 (+ ВІДЕО)

З 20 по 26 липня при монастирському храмі святого Василія Великого оо. василіян у Луцьку відбувся літній оздоровчий табір для дітей від 6 до 12 років «Веселі канікули з Богом». У ньому взяли участь і дітки з Ківерець.

Темою табору стала мандрівка в сад плодів Святого Духа. Впродовж тижня учасники вчилися глибше розуміти їх значення у нашому житті через цікаві лялькові вистави та катехизації. На майстер-класах виготовляли рибки, малювали картинки в техніці гарячий батік, а також самостійно плели вервички. В таборі взяло участь близько 50 дітей.

У четвер діти разом з аніматорами та керівниками табору помандрували до міста Рівного. Там вони взяли участь у Божественній Літургії та відвідали рівненський зоопарк, де для них було проведено цікаву і пізнавальну екскурсію.

Щодня діти брали активну участь у Службі Божій, а у п’ятницю завітав до «Веселих канікул» луцький екзарх Йосафат Говера, котрий очолив архиєрейську Божественну літургію. Звертаючись до дітей владика наголосив, які важливі плоди Святого Духа в житті християнина.

Субота була насиченою як для керівників і аніматорів, так і для дітей. У цей день команди змагались у спритності під час естафет, а також перевіряли знання, отриманні під час табору у завданнях Великої Гри.

Учасники табору також мали нагоду привітати з днем народження настоятеля монастиря о. Терентія Цапчука, ЧСВВ, піснями та власноруч зробленою листівкою.

Завершився табір урочистою Божественною літургією у неділю. Її очолив духівник табору о. Августин Запоточний,ЧСВВ у співслужінні з о. Павлом Федусівим, ЧСВВ.

ВІДЕО

За інформацією Августина Запоточного